Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

НОВИНИ ШКОЛИ 

Щодо зарахування учнів до 1х класів

January 01, 2020

Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 р. No 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» зараховано до списків учнів перших класів 2020 – 2021 н.р. з 01.09.2020р.

1-А клас - 31 уч. класний керівник Почіп Лариса Юріївна

1-Б клас - 34 уч. класний керівник Ванда Олена Олексіївна

1-В клас - 31 уч. класний керівник Іванова-Жеребець Тетяна Олександрівна

1-Г клас - 34 уч. класний керівник Павленко Дарія Леонідівна

Вільних місць - 0.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

June 14, 2020

Шановні батьки! Медичні довідки для майбутніх першокласників необхідно принести 01 вересня 2020 р.

До уваги випускників 9 класів !

April 27, 2020

До уваги учнів 9-х класів!

Запрошуємо на навчання до 10-х класів

КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Полтавської міської ради Полтавської області"

Ми пропонуємо навчання за 3-ма профілями:

 • українська філологія

 • інформаційно-технологічний

 • економічно-правовий

Приєднуйся до нашої великої родини, ми чекаємо саме на Тебе!

Заяву про намір вступу до 10 класу можна заповнити натиснувши на кнопку "Заява"

Карантин продовжено до 11 травня (наказ управління освіти від 23.04.2020 № 312)

April 21, 2020

До уваги вчителів, батьків та дітей!

April 21, 2020

 1. Для учнів 1-10-х класів 2019/2020 навчальний рік  закінчується 29 травня 2020 року.

 2. Підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів буде проведено з урахуванням усіх результатів оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр.

 3. У 2019/2020 навчальному році звільняються від проходження державної підсумкової атестації учні, які завершують здобуття початкової (4 клас) та базової загальної середньої (9 клас) освіти.

 4. Цьогоріч скасовується проведення масових заходів із залученням учасників освітнього процесу (останній дзвоник та випускні вечори).

 5. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (9 клас), свідоцтв досягнень (1-2 класи), табелів навчальних досягнень учнів (3-8, 10 класи) здійсниться не пізніше 15 червня 2020 року.

 6. Видача свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів відбудеться відповідно до графіка, затвердженого директором, з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

 7. Батьки учнів 1-8, 10 класів, діти яких не планують навчатися в закладі освіти,повинні надіслати електронною поштою або в інший спосібкопії відповідних документів, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020/2021 навчального року.

 8. Підсумкове оцінювання учнів, які здобувають освіту за індивідуальною формою навчання у 2019/2020 навчальному році буде здійснено з використанням технологій дистанційного навчання.

 9. Розпочати приймання  заяв про зарахування до 1-го класу на 2020-2021 навчальний рік після завершення карантину протягом одного місяця та провести зарахування учнів до 1-го числа наступного місяця( наказ управління освіти від 23.04.2020 № 310)

Збережіть психічне здоров'я під час карантину (Рекомендації  практичного психолога)

April 05, 2020

 Уся сім’я разом – хіба це не мрія кожного з нас? Але, мабуть, не тоді коли родина змушена дотримуватися суворого карантину в режимі 24 на 7 в одному приміщенні, без можливості зміни оточення, без умов для усамітнення, та ще й в поєднанні роботи, навчання та інших обов’язків.Складається відчуття, що біжиш по колу. Заради збереження фізичного здоров’я, випробуванню піддається психічне. І наша задача на даному етапі попіклуватися і про тіло і про своє психологічне самопочуття.

Що в даних умовах ми можемо для цього зробити?

 • Режим дня.  Як би не дивно це звучало, але саме хаос може викликати тривогу та невпевненість в майбутньому. Не плануйте далеко вперед. Складіть розклад на день, а завтра…, можливо вам захочеться щось змінити. (щоб знов не виникло відчуття рутини).   В умовах нестабільності дуже корисно коли всі члени родини не просто домовляються між собою про розподіл часу і обов’язків, але й фіксують це на аркуші. (Дозвольте дітям виявити свою творчість). Особливо це важливо, коли хтось працює з дому, і йому необхідно зосередитися на виконанні завдань. Так само це корисно для дітей – коли вчимося, а коли розважаємося. Слід врахувати також час, коли кожен член родини міг би побути наодинці в своєму улюбленому місці. Варто зазначити, що в даній ситуації хатня робота не має лягати на плечі лише жінки, а буде справедливо поділити обов’язки, залучаючи усіх членів родини. Це позитивно вплине на усю сім’ю. Режиму дотримуються всі.

 • Спілкування. Людина – істота соціальна. Тому спілкування для сучасної людини є життєвою необхідністю. Якщо у вас є потреба покомунікувати з кимось, з ким ви не знаходитесь на самоізоляції – не відмовляйте собі. Зателефонуйте їм, розкажіть про свій день, своє самопочуття, свої думки. Ця розмова знизить ваш рівень напруги і покращить настрій. І людина, з якою ви поспілкувались, відчує свою значимість для вас. Особливої підтримки потребують літні люди та самотні.

 • При спілкуванні зі своєю сім’єю, не забуваємо про особистий простір. Вчимося спілкуватися без конфліктів. Всі неприємні ситуації варто обговорити в сімейному колі, а не чекати що рідні здогадаються самі. Ніхто не прочитає ваших думок.

 • Критичне та дозоване сприйняття інформації. Отримуйте дані тільки з офіційних джерел. Захистіть себе від фейків та не поширюйте їх.

 • Обговоріть зі своїми дітьми ситуацію, що склалася. Надайте їм інформацію реалістичну та зрозумілу (відповідну їх віку). Інакше, незрозуміла ситуація може призвести до підвищення тривога у дитини. Розкажіть їм як можна захистити себе від вірусу. І наголосіть на тому, що дорослі роблять все можливе, щоб забезпечити їх безпеку.

 • Допомога дітям в дистанційному навчанні. Це не значить, що батьки мають перебрати на себе обов’язки вчителя. В них своя, не менш важлива роль:

 1. Допомогти дитині спланувати розклад уроків та час на відпочинок.

 2. Мотивувати до навчання. Пояснюючи дітям ситуацію, що склалася, знайти плюси такого навчання: використання інтернету, зручне робоче місце, гнучкий графік тощо.

 3. Допомога  в навчанні, а не виконання завдання за дитину. Підкажіть дитині як знайти додаткову інформацію, що більш детально пояснить матеріал; навчіть ефективно використовувати інтернет ресурси.

 4. Моніторинг, а не контроль! Допомогти дитині побачити її власні успіхи в навчанні, побудувати співпрацю на довірі та похвалі.

 • Дозвольте собі зайнятися улюбленою справою, хобі, подивитися серіал чи почитати книгу.

 • Організовуйте спільний час всією родиною. (зарядка, сімейна вечеря, настільні ігри, творчість тощо).

  

Залишайтеся вдома і будьте здорові!

практичний психолог

Бардаченко Тетяна Іванівна

Запрошуємо до реєстрації на платформі Edmodo

April 01, 2020

Платформа Edmodo створена для того, щоб Ви могли зосередитися на спілкуванні між учнями, батьками та вчителями.
Переваги:
- Вчителі мають можливість для обміну ідеями та ресурсами серед колег.
- Всі класи організовані в один простір.
- Прямий обмін повідомленнями в реальному часі доступний для учнів, вчителів та батьків!
- Повністю новий Центр Завдань, який показує всі завдання та тести.
З Edmodo, є можливість охопити кожного учня в своєму класі. Учні для роботи можуть використовувати телефон, планшет чи комп'ютер, а також перевіряти завдання в додатку. Сприяти обговоренню в рамках однієї групи класів або переглядати теми для ресурсів, пов'язаних з Вашим предметом.
Постійний зв’язок з батьками та вчителями. Запорошуємо долучитися учнів, батьків та вчителів до платформи.
Для реєстрації переходимо за посиланням www.edmodo.com

Щодо проходження державної підсумкової атестації у 2019/2020 н.р.

April 01, 2020

У 2019-2020 навчальному році звільняються від проходження державної підсумкової атестації учні, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти ( 4-ті та 9-ті класи).

Наказ МОН від 30.03.2020 № 463 та Наказ Управління освіти від 31.03.2020 № 297

Увага!

April 01, 2020

Під час загальнонаціонального карантину заборонено відвідування закладів освіти (Наказ Управління освіти від 31.03.2020 № 297)

Продовження навчального процесу за дистанційною формою освіти

March 24, 2020

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до рішення Уряду від 25.03.2020 загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня 2020 включно, освітній процес здійснюємо за дистанційною формою навчання або з використанням технологій дистанційного навчання.

1 / 30

Please reload

Корисні посилання
 1. Міністерство освіти і науки України
  http://mon.gov.ua

 2. Український центр оцінювання якості освіти
  http://www.testportal.gov.ua

Кількість відвідувачів

Адреса школи:

36022, м.Полтава, вул.Анатолія Кукоби, буд.10

Телефони: (053)57-20-73, 68-99-48

ел. пошта: KZschool2poltava@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now